mesic  Náš nejbližší souputník možná skrývá ještě mnohá tajemství ...

 (4) Anomální světelné jevy pozorována astronauty

 

 

 

 Anomální světelné jevy

-          pozorována astronauty

¨       1969 - když se přistávací modul oddělil od mateřské lodi, Collins, který zůstal na palubě, se domníval, že pozoruje modul. Ale pak se opravil : "Viděl jsem podezřelý malý bílý objekt … Jeho souřadnice byly (šum) přesně na jihozápadním okraji kráteru. Ale asi byste to viděli, kdyby se nacházel na takovém místě. Vypadá to, jako kdyby jejich přistávací modul stál značně šikmo. Je na jihozápadní straně menšího kráteru."

¨       1969 - jakási UFO seřazená na kraji kráteru pozorovala přistání lunárního modulu Apolla 11 na Měsíci. (potvrzuje to radiová záznam zachycený radioamatéry, NASA ho nezveřejnila.)

¨       1969 - krátce před dosednutím modulu na povrch je v záběrech NASA na několik sekund vidět zřetelný kulatý objekt, nejprve se blíží k modulu, potom se prudce otáčí a mizí ze závěru (viz film NASA "For All Mamkind".)

¨       Apollo 12 - když přistávací modul startoval z Měsíce, objevil se letící objekt, který se k modulu šikmo řítí, nízko nad měsíčním povrchem. Přitom je vidět i kratičké světélko v jednom z přelétávaných kráterů.

¨       šéfpilot Lufthansy Werner Utter sdělil o svém rozhovoru s Charlesem Conradem dne 27.12.1993 : "Při této příležitosti mi Conrad naznačil, že tam nahoře na Měsíci zažili mnohem neuvěřitelnější věci, než je to, co občas slýcháme o UFO. Když jsem se ho zeptal, zda jevy, které tam pozorovali, nebyly náhodou ruského původu, kategoricky tuto myšlenku zamítl. Bohužel dál jsem už nevyzvídal."  

Pokračování

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 009