Osobnosti

Konstantin Eduardovič Ciolkovskij (1857 — 19.9.1935)

 

ČR už podruhé navštívil jistý David Icke, prý král všech konspiračních teorií, pravý „konspirační guru“. V Praze vystoupil na celodenních simultánně překládaných seminářích v roce 2010 a 2016. O koho jde?

Tajemný Kašpar Hauser - byl to potomek nějakého šlechtice či monarchy? Kdo ho zabil? Přinášíme překvapivé odhalení…

Fenomén dítěte, odchovaného zvířaty, jako byl románový Mauglí, považujeme za možný v exotických zemích, ale ne v západní a střední Evropě, kde civilizace vymýtila husté lesy a vyhubila většinu divokých zvířat.

Přesto se zde takový příběh nalezence udál – šlo o tajemného Kašpara Hausera. Byl to potomek nějakého šlechtice či monarchy? Kdo ho zabil? Přinášíme překvapivé odhalení…  

Napsal už několik knih o tajemném Tibetu, mezi posledními „Hledání města Bohů“ a „V objetí Šambhaly“ s podtitulem „Senzační odhalení vědecké tibetské expedice“.

Zecharia Sitchin (1920-2010) (1) je široce známý v záhadologických kruzích díky práci, založené na jeho vlastních nových překladech sumerských a jiných mezopotamských textů. 

 

Málokterá osobnost v dějinách vědy se stala tak významnou figurou v oblasti mytologie, než srbsko-americký elektrotechnik Nikola Tesla (*10.7.1856, Smiljan, Rakouské císařství, dnes Chorvatsko, +7.1.1943, New York, USA). 

Tento tajemný autor vyvolává stále nové otázky

 

Již 130 let se už nechávají čtenáři unášet hrdinnými činy a bystrozrakem slavného Sherlocka Holmese, detektiva z londýnské Baker Street 221 B, muže se skobovitým nosem a nevídaným důvtipem a náruživého kuřáka dýmky.

 

Nassim Haramein (1962) původem ze Švýcarska, je další vycházející hvězda v českých duchovědných a konspiračních kruzích.

 

 

Darryl Anka se narodil v Ottawě dne 12. října 1951. Jeho rodiče se ještě za jeho dětství přestěhovali do Los Angeles, kde jeho otec, bavič v nočním klubu čekal, že se stane "příští Mario Lanza." (1) 

 

Marija Oršić, také známá jako Maria Orschitsch, byla slavné médium, vůdce spolku Vril (Vril Gesellschaft). 

 Jeden z nejúspěšnějších autorů spekulativní literatury v posledních letech je Graham Hancock (1).

Patří do skupiny autorů, kteří si rádi říkají "Noví egyptologové", aby si dodali jakýsi falešný pocit akademické důvěryhodnosti. 

 

Byl novodobým kouzelníkem, který vdechl času a prostoru překvapivě novou podobu, a tak jednou provždy změnil představy člověka o jeho světě i o něm samém.

Je autorem teorie relativity a svým slavným vzorcem E = mc2 ohlásil příchod atomového věku.