Názory

Snaha o poznání a záznam řádu vesmíru nebyla náhodná. Poznání jeho hloubky bylo předmětem myšlení i takových osobností vědy, jako byl v novověku M. Koperník, J. Kepler a mnoho dalších. 

Dva němečtí amatérští badatelé způsobili vážné škody uvnitř Velké pyramidy při natáčení dokumentárního filmu s názvem „Cheopsův projekt“ (1), který má za cíl ukázat, že tato pyramida nebyla postavena v době tohoto faraóna čtvrté dynastie, ale mnohem dříve, a bez účasti starých Egypťanů.

Čas od času vykřikuje nějaký známý ufolog o nedostatku "pokroku" v ufologii. Křik je často opakován ostatními, obvykle s velkými bolestmi a skřípáním zubů. Řešení jsou navržena, ale nakonec se nic nezmění.

Je to již několik let, co začalo intenzivní hledání českých pyramid 

Před několika lety se zdálo, že MUFON - největší skupina UFO v USA a pravděpodobně i na světě – míří vysoko.

Toto místo není ani mezi prvními deseti nejvíce nebezpečnými plavebními zónami světového oceánu

 

 Zkoumání turínského plátno pod elektronovým mikroskopem ukázalo, že vlákna zachovaly lidskou krev člověka, který byl brutálně mučen.

 

Vítejte, Vesmírní bratři!

 

"Nejúžasnější a strašlivé spiknutí všech dob: život na Zemi je odsouzen k zániku, a vlády velmoci mají plán, jak zachovat malé jádro lidstva k přežití," říká se na předsázce knihy „Alternativa 3“ (1), autorů Leslie Watkinse, Davida Ambrose (2) a Christophera Milese. (3) 

 

S podivnými bytůstkami se v Peru doslova roztrhl pytel... 

 

Nikdo neví, jak zahynuli lidé  z „Ourang Medana“.

Jedna z nejzáhadnějších událostí soudobé mořeplavby

V Gobekli Tepe, v jižním Turecku, kde byly nalezeny pozůstatky dávné svatyně, byla ze zobrazených obrazů interpretována dávná katastrofa.

V roce 1928 na jižním pobřeží Peru objevil peruánský archeolog Julio Tello soubor pozůstatků jedinců s neobvykle protáhlými lebkami.

V listopadu 2009 různé zdroje začaly šířit zprávu o hřbitově mimozemšťanů, objevených švýcarským antropologem, pracujícím poblíž Kigali ve Rwandě.